Tvoření s maminkou

Místo tradiční dílny Tvoření s maminkou jsme pro Vás pro vás připravili různé výtvarné balíčky aktivit na domácí tvoření. Děti mohou sami nebo společně s rodiči či prarodiči vytvořit pro maminku ke Dni matek dáreček. Vlastnoručně vyrobené drobnosti udělají radost a při jejich tvorbě strávíte čas společně kreativně a zábavně.

Koupí balíčku získáte potřebný materiál a postup na tvoření. Projekty jsou jednoduché, záleží jen na Vás, jak projekt uchopíte. Můžete se řídit přesně našim návodem nebo udělat vše podle své vlastní fantazie.

Jemný pleťový krém lipový

Jednoduché tvoření, které zvládnou i malé děti. Přírodní suroviny jsou bezpečné a výsledkem je zdravý krém na pleť. Balíček obsahuje suroviny na výrobu krému, stříbrnou kosmetickou dózu a podrobný návod.

Cena: 180 Kč

Rozkvetlý květináč

Ozdobte si domácnost vlastnoručně dozdobeným květináčkem s květinou a zápichem. V tomto balíčku najdete květináč, stuhu, oboustrannou lepicí pásku, pěnovky na výrobu zápichu, špejli, sazeničku voskovky a podrobný návod.

Cena: 90 Kč (včetně květin)

Brož vážka / motýl

Větší radost než drahé šperky udělá mamince vlastnoručně vyrobená brož. V tomto balíčku naleznete korálky, drátek, šifon na křídla, spínací špendlík a podrobný návod.

Cena: 90 Kč

POZOR!!! Objednávky balíčků přijímáme do 3. května, tak je nepropásněte! Balíčky budou k vyzvednutí 6. května 9 – 12 hodin a 15 – 16 hodin.

Objednávejte *********** zde ***********

Nadcházející akce

 1. Adventní keramická dílna I.

  23 října @ 9:00 - 12:00
 2. Svatomartinská cesta

  11 listopadu @ 8:00 - 14 listopadu @ 23:00
 3. Prevence a léčba dětských nemocí přírodní cestou

  11 listopadu @ 18:00 - 20:00
 4. Adventní keramická dílna II.

  13 listopadu @ 9:00 - 12:00
 5. O popleteném kouzelníkovi

  14 listopadu @ 15:00 - 16:00