První jarní den

Máme za sebou několik dní celkové karantény a to, co právě prožíváme, je skutečně těžké období. V zájmu zachování psychického zdraví je třeba si i v chaosu stanovit řád. Pravidelný režim zajišťuje naši stabilitu. Jak se vám daří najít si nové rituály?

Měli jste příležitost si všimnout, že dnes je první jarní den? Věnujte oslavu jarní rovnodennosti přírodě – uvidíte, že ona Vám to stonásobně vrátí v pozitivní energii, kterou dobije Vaše vnitřní baterie.

Vyrazte na procházku. Dnešní nádherné počasí k tomu přímo vybízí. Pozorujte probouzející se přírodu, všímejte si květů a pupenů, přivoňte si k fialkám, sledujte ožívající hmyz. Projděte si doma semena a sázejte. Prohrabujte se v hlíně.

Zastavte se, nastavte tvář slunci a jen se vyhřívejte. Dopřejte si ten luxus zpomalit, strašně moc to může pomoci se naladit do pohody. Řekněte si, co pro sebe teď potřebujete, abyste se cítili dobře. Kdy jindy, než teď!

Pošlete nám fotky, co krásného Vás cvrnkne dnes do nosu (koneckonců znáte to z pohádky, že i z pouhého oříšku se můžou vyklubat plesové šaty;)

Comments are closed.
Nadcházející akce

 1. Adventní keramická dílna I.

  23 října @ 9:00 - 12:00
 2. Svatomartinská cesta

  11 listopadu @ 8:00 - 14 listopadu @ 23:00
 3. Prevence a léčba dětských nemocí přírodní cestou

  11 listopadu @ 18:00 - 20:00
 4. Adventní keramická dílna II.

  13 listopadu @ 9:00 - 12:00
 5. O popleteném kouzelníkovi

  14 listopadu @ 15:00 - 16:00