Over

120,000

Worldwide

Saturday - Sunday CLOSED

Mon - Fri 8.00 - 18.00

Call us

 

Lípový leden

Zdravíme Vás v novém roce! Doufáme, že nehibernujete v brlozích, protože jsme si pro Vás připravili akcemi nabitý leden.

Hned příští pondělí se můžete těšit na Společné setkání Klubíku a Lipky. V zázemí Klubíku (tedy káva, čaj a něco na zub;) Vás seznámíme s tím, jak to v Lipce chodí – představíme Vám chůvy, ukážeme příklady rozumové, výtvarné i pohybové výchovy a samozřejmě rádi zodpovíme Vaše případné dotazy. A taky Vám půjčíme naše Lipkové hračky 🙂
https://lipa-kc.cz/event/spolecne-setkani-klubiku-a-lipky/

Na čtvrtek 16. ledna jsme pro rodiče chlapců připravili seminář Výchova kluků, který je vhodný pro všechny matky a otce, kteří se chtějí dozvědět, jak moudře a s citem porozumět vývojovým specifikům a jak je respektovat.
https://lipa-kc.cz/event/vychova-kluku/

V sobotu 18. ledna rozhrčíme šicí stroje na Kurzu šití látkových tašek. Nejenže jsou eko, látkové tašky jsou navíc velmi in a jsou vhodným doplňkem ke každému outfitu 😉
https://lipa-kc.cz/event/kurz-siti-latkovych-tasek/

Ve středu 22. ledna se sejdeme na semináři Podpora rodičů i dětí, jehož cílem je podpořit rodiče, kteří se vydali na cestu respektujícího přístupu k dětem. Dále rodiče provází postupy podporujícího přístupu k dětem a rozpracovává základní principy dodávání odvahy.
https://lipa-kc.cz/event/podpora-rodicu-i-deti/

Na sobotu 25. ledna jsme pro Vás i pro nás naplánovali pěkné protažení v tříhodinovém Workshopu pilates – při cvičení o cvičení.
https://lipa-kc.cz/event/workshop-pilates/

Letošní rok bude parádní jízda! Jedete s námi?

Comments are closed.
Nadcházející akce

 1. Letní cestovatelská hra

  20 června @ 17:00 - 10 července @ 17:00
 2. Příměstský tábor: Minilympiáda

  18 července @ 8:00 - 22 července @ 16:00
 3. Příměstský tábor: Olympiáda

  18 července @ 8:00 - 22 července @ 16:00
 4. Příměstský tábor: Kouzelný les

  1 srpna @ 8:00 - 5 srpna @ 16:00
 5. Příměstský tábor: Nekonečný příběh

  1 srpna @ 8:00 - 5 srpna @ 16:00