Lípový leden

Zdravíme Vás v novém roce! Doufáme, že nehibernujete v brlozích, protože jsme si pro Vás připravili akcemi nabitý leden.

Hned příští pondělí se můžete těšit na Společné setkání Klubíku a Lipky. V zázemí Klubíku (tedy káva, čaj a něco na zub;) Vás seznámíme s tím, jak to v Lipce chodí – představíme Vám chůvy, ukážeme příklady rozumové, výtvarné i pohybové výchovy a samozřejmě rádi zodpovíme Vaše případné dotazy. A taky Vám půjčíme naše Lipkové hračky 🙂
https://lipa-kc.cz/event/spolecne-setkani-klubiku-a-lipky/

Na čtvrtek 16. ledna jsme pro rodiče chlapců připravili seminář Výchova kluků, který je vhodný pro všechny matky a otce, kteří se chtějí dozvědět, jak moudře a s citem porozumět vývojovým specifikům a jak je respektovat.
https://lipa-kc.cz/event/vychova-kluku/

V sobotu 18. ledna rozhrčíme šicí stroje na Kurzu šití látkových tašek. Nejenže jsou eko, látkové tašky jsou navíc velmi in a jsou vhodným doplňkem ke každému outfitu 😉
https://lipa-kc.cz/event/kurz-siti-latkovych-tasek/

Ve středu 22. ledna se sejdeme na semináři Podpora rodičů i dětí, jehož cílem je podpořit rodiče, kteří se vydali na cestu respektujícího přístupu k dětem. Dále rodiče provází postupy podporujícího přístupu k dětem a rozpracovává základní principy dodávání odvahy.
https://lipa-kc.cz/event/podpora-rodicu-i-deti/

Na sobotu 25. ledna jsme pro Vás i pro nás naplánovali pěkné protažení v tříhodinovém Workshopu pilates – při cvičení o cvičení.
https://lipa-kc.cz/event/workshop-pilates/

Letošní rok bude parádní jízda! Jedete s námi?

Comments are closed.
Nadcházející akce

 1. Internet věcí pro děti

  20 října @ 16:00 - 18:00
 2. Adventní keramická dílna I.

  23 října @ 9:00 - 12:00
 3. Adventní keramická dílna II.

  13 listopadu @ 9:00 - 12:00
 4. Vánoční těšení

  27 listopadu @ 15:00 - 18:00