Over

120,000

Worldwide

Saturday - Sunday CLOSED

Mon - Fri 8.00 - 18.00

Call us

 

Putování se sv. Martinem

Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

Putování se sv. Martinem

11. 11. 2020 - 15. 11. 2020

Pro tradiční svatomartinský podvečer jsme vymysleli vhodnou alternativu – procházku se svatým Martinem. Ve dnech 11. – 15. listopadu bude po celých Sokolnicích připravena zábavná úkolová cesta. Její stanoviště jsou rozmístěna na 3,9 kilometrů dlouhém okruhu.

Jednotlivá stanoviště jsou na sobě nezávislá a nenavazují na sebe. Můžete tedy na okruh nastoupit v místě, které Vám bude nejvíce vyhovovat a na stejném místě také skončíte. Na každém stanovišti jsou připraveny otázky ve třech stupních obtížnosti, aby vyhovovaly všem věkovým kategoriím. Součástí stanoviště budou i odpovědi, ty ale budou ukryty v QR kódech. Pokud si budete tedy chtít zkontrolovat odpovědi, čtečka QR kódů v telefonu bude nutností. Nicméně – pokud si budete výsledkem jistí, zašifrované odpovědi kontrolovat nemusíte.

Cesta bude přístupná po pět dní a to proto, abychom zabránili koncentraci lidí. Samozřejmě je nezbytné při absolvování cesty dodržovat aktuální hygienická opatření. Na cestu se můžete vydat kdykoli. Půjdete-li potmě, můžete si s sebou vzít lampion nebo lucernu, aby byla cesta zajímavější 🙂 Každé světýlko bude zároveň poděkováním zdravotníkům a všem hrdinům dnešních dní. Pro další ozvláštnění připravujeme na stanovišti u LÍPY fotokoutek, kde se budete moci vyfotit se svatým Martinem. Budeme moc rádi, když s námi budete fotku sdílet – v komentářích na FB nebo e-mailem na info@lipa-kc.cz

Mapa okruhu je k dispozici na tomto odkaze: https://frame.mapy.cz/s/jurecakugo

Podrobnosti

Zahájení:
11. 11. 2020
Ukončení:
15. 11. 2020
Rubriky Akce:
, ,

Pořadatel

LÍPA komunitní centrum

Místo konání

LÍPA komunitní centrum
Masarykova 35
Sokolnice, 66452
+ Google Mapa
Telefon:
+420735207303
Webová stránka:
www.lipa-kc.cz