Rodinné centrum se mění

Jak postupuje čas, přicházejí změny, ať chceme či nechceme. Děti nám rostou, rosteme i my – rodinné centrum. Všechny zakladatelky předaly své děti vzdělávacímu systému, začaly opět chodit do zaměstnání a tak se bohužel zkrátil i čas, který mohou věnovat Rodinnému centru. Proto jsme se postupně uplynulý rok připravovali na změny, které nastanou.

Na post člena Poradního výboru k 31. 8. rezignovaly Inka Fricová, Peťa Jirgalová a Zuzka Žilková. Naše řady neopouští, stále zůstávají našimi příznivci a dobrovolníky. Tímto jim děkujeme za práci, kterou odvedly, a jak společně s předsedkyní Irenou Zigmanovou centrum vybudovaly.
Novými členy Poradního výboru se staly Alena HaluzováMonika Michalčíková, Tereza Šteflová a Lydie Tomšíková. Těšíme se na příjemnou spolupráci a na výzvy, které chceme pokořit.

Chceme do změn skočit rovnýma nohama a tak jsme se rozhodli rozšířit zaměření rodinného centra na centrum komunitní, neboť už delší dobu neposkytujeme služby jen pro rodiny, ale pro celou obecní (i mimoobecní) komunitu. Při té příležitosti také chystáme výrazný upgrade našich webových stránek, rozšíření nabídky kroužků i jednorázových aktivit, workshopů a kurzů.

Změnou nejvýraznější pro naše klienty, je změna názvu. Do nového školního roku opouštíme název Rodinné centrum Sokolnice a vstupujeme pod kratším a jednodušším označením – LÍPA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *