Káva v LÍPĚ

Jules Winnfield: “Sakra, Jimmie, tohle je káva opravdovejch znalců! Nám by s Vincentem bejvalo stačilo obyčejný granulovaný kafe, no ne? A on na nás vytáhl tuhle gurmánskou specialitu. Co je to za příchuť?”

Jimmie: “Nech toho, Julie. Nepotřebuju, abys mi říkal, jak dobrý mám kafe, jasný? Já ho totiž kupuju, vím jak je dobrý.”

My v LÍPĚ zbožňujeme Pulp fiction a ještě víc dobrou kávu ☕ a dnes je Den kávy! Pořád platí, že jste na ni srdečně zváni. Příchuť máme anticovidovou 😏 (desinfekce na ruce:)

Vnitřní akce jsou omezeny na deset osob, což ale, jak víte, splňujeme i vzhledem k prostorám jednotlivých místností. Kroužky proto mohou jet dál, semináře omezíme na devět osob (plus lektor), větší akce jsou dnes k řešení v denním plánu poradního výboru. Herna je k dispozici pouze Lipce (službě členům na hlídání dětí), bohužel však ne veřejnosti. Při čekání na své děti v kroužcích si můžete samozřejmě uvařit čaj a kávu (po použití dezinfekce na ruce), vychutnejte si ji ale venku na čerstvém vzduchu a využijte našich venkovních prvků 🙂

Zvládneme to! A s dobrou kávou nám to půjde líp ☕🌳

Comments are closed.