Jarní balíčky

V této náročné době jsme pro vás připravili různé výtvarné balíčky aktivit na domácí tvoření. Zpříjemníte si čas strávený doma s dětmi a svými výrobky vyzdobíte domácnost. Výtvarné aktivity jsou skvělou relaxací a zábavou pro celou rodinu.

Koupí balíčku získáte potřebný materiál a postup na tvoření. Projekty jsou jednoduché, záleží jen na Vás, jak projekt uchopíte. Můžete se řídit přesně našim návodem nebo udělat vše podle své vlastní fantazie.

Jarní taška

Není nad to doplnit arzenál látkových tašek o nějakou s krásným jarním motivem. V tomto balíčku najdete jednu látkovou tašku k domalování, fixy na textil a různé šablony a návod.

Cena: 150 Kč

Rozkvetlé květináčky

Ozdobte si parapet recyklo květináčky s hyacinty nebo narciskami. V tomto balíčku najdete 2 barevné plechovky, pěnovky na výrobu zajíčka a kuřátka, očička, lepidlo, sazeničky hyacintu a narcisu a podrobný návod.

Cena: 160 Kč (včetně květin)

Jarní zápichy a dekorace

Připravte se na Velikonoce. Vyrobte si zápichy do květináčů nebo ozdoby, které můžou celoročně zdobit vás domov. V tomto balíčku naleznete 5 dřevěných polotovarů, fixy a podrobný návod.

Cena: 150 Kč

POZOR!!! Objednávky balíčků přijímáme do 14. března, tak je nepropásněte!

Objednávejte *********** zde ***********