Uvolněte se

Načítám Akce

Nadcházející Akce › Uvolněte se

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Navigace pro zobrazení Akce

Říjen 2021

Adventní keramická dílna I.

23 října @ 9:00 - 12:00
LÍPA komunitní centrum, Masarykova 35
Sokolnice, 66452
+ Google Mapa
350Kč

Již tradiční adventní tvoření v naší keramické dílně, která je vybavená také hrnčířským kruhem.  Můžete si vytvořit vánoční dekorace nebo dárky pro své blízké. Na I. setkání se připraví výrobky z hlíny a na II. se dozdobí glazurami. Přijďte se společně připravit na Vánoce. Cena je za jednu sobotu. Díky dotaci MŠMT určené na Zvyšování kvality neformálního vzdělávání mají děti vstup zdarma. Registrace pro dospělé: zde Registrace pro děti: zde

Zobrazit více »

Listopad 2021

Adventní keramická dílna II.

13 listopadu @ 9:00 - 12:00
LÍPA komunitní centrum, Masarykova 35
Sokolnice, 66452
+ Google Mapa
350Kč

Již tradiční adventní tvoření v naší keramické dílně, která je vybavená také hrnčířským kruhem.  Můžete si vytvořit vánoční dekorace nebo dárky pro své blízké. Na I. setkání se připraví výrobky z hlíny a na II. se dozdobí glazurami. Přijďte se společně připravit na Vánoce. Cena je za jednu sobotu. Díky dotaci MŠMT určené na Zvyšování kvality neformálního vzdělávání mají děti vstup zdarma.

Zobrazit více »

Vánoční těšení

27 listopadu @ 15:00 - 18:00
LÍPA komunitní centrum, Masarykova 35
Sokolnice, 66452
+ Google Mapa
Zdarma

Těšíte se na Vánoce? My moc. V slavnostní atmosféře si můžete spolu s dětmi vyrobit drobné dárky pro vaše blízké. Můžete se těšit na velice oblíbenou výrobu mýdel, aromatických olejů a parfémů, všechny možné papírové dekorace a potřeby, věnce na vánoční tabuli i dveře. A samozřejmě ochutnávku vánočního cukroví. Chcete se pochlubit vaším super-receptem? Přineste nám vzorek. Těšíme se.

Zobrazit více »
+ Export akcí