Velikonoční pokladovka

Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

Velikonoční pokladovka

29 března @ 8:00 - 5 dubna @ 17:00

Čekají nás už druhé “zvláštní” Velikonoce. My ale nevěšíme hlavu a připravili jsme pro Vás a Vaše dětina pašijový týden zábavnou pokladovku s velikonočními úkoly.

Vždyť právě na Velký pátek se otevírají skály a v nich můžeme najít poklad! V Sokolnicích sice žádná skála není, ale my víme, že je tu ukrytý velikonoční poklad.

V deseti zastaveních se podíváme na zoubek zvykům a tradicím Velikonoc. Součástí každého stanoviště bude krátký informační text a soutěžní otázky. Ty jsou připraveny ve verzi pro předškolní děti, pro mladší děti a pro starší děti a dospělé.

Správné odpovědi, písmena do hesla k pokladu a následující stanoviště budou začarovány do QR kódu. Nabitý telefon se staženou čtečkou nutností 🙂 Bude se Vám hodit i něco, kam zaznamenáte jednotlivá písmena, ze kterých na konci složíte kouzelnou formuli, která Vám otevře skálu a vydá poklad.

Trasa vede Sokolnicemi a měří 3,1 km. Je vhodná pro kočárky a odrážedla. Start je u Lípy. Z provozních důvodů se “skála s pokladem” otevírá vždy od 13.00, doporučujeme tedy se na cestu vydat odpoledne.

Akce podpořena z dotace MŠMT, MAS a ESF.

Podrobnosti

Zahájení:
29 března @ 8:00
Ukončení:
5 dubna @ 17:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

LÍPA komunitní centrum

Místo konání

Sokolnice
Sokolnice, Jihomoravský 66452 Česká republika + Google Mapa