Dočasné přerušení činnosti LÍPY

Bohužel Vás musím informovat o dočasném dvoutýdenním přerušení činnosti LÍPY. Dnešního dne vyšlo Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně č. 3/2020. Bod číslo 4 “omezení provozu středisek volného času spočívající v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání”.

V souladu s tímto nařízením bohužel musíme přerušit provoz LÍPY v termínu 5. – 18. 10. 2020. Výjimkou je distanční výuka, takže kroužky, které mohou a chtějí v této distanční výuce online pokračovat, nemusí provoz přerušovat.

Vzhledem k tomu, že jsme tuto situaci trochu předvídali, jsme na ni tentokrát lépe připravení. Kroužky jsme rozjeli na pololetí a proto všechny náhrady budou uskutečněny v únoru a nové pololetí bude uzpůsobeno aktuální situaci až v průběhu února.

Akce plánované na tuto dobu také neproběhnou. Pevnost Boyard je odložena na později, na dobu, kdy nám bude i přát počasí. Ukázková hodina angličtiny proběhne v novém termínu. Seminář Výchova dívek na Moravě bude odložen a o novém termínu Vás budeme informovat. Noc s Andersenem bude bohužel zrušena úplně. Byla již jednou přeložena a proto jsme se rozhodli ji zrušit úplně a těšit se na další rok. Seminář Jak na výslovnost u dětí? bude přeložen a o novém termínu Vás budeme informovat.

Užijte si neplánované “volno” a v LÍPĚ se na Vás budeme těšit zase od 20. října.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *